INFORMACJE O FIRMIE

Alicja&Maria Jewellery to dla mnie wspaniała historia, która miała swoje początki w 2015 roku. Powstawała na bazie marzeń, pasji i ponadprzeciętnego zainteresowania biżuterią. Warto również wspomnieć o technikach łączenia styli czy szeroko pojętej modzie. Cały proces tworzenia poprzedzały pytania: co tak naprawdę lubią kobiety? W czym czują się dobrze, ale przede wszystkim, czego już nie chcą nosić? Z miłości do pięknych rzeczy narodziło się kolejne pytanie: co, gdyby połączyć klasykę, trendy oraz wyjątkowe znaczenie materiałów? 

Produkty marki Alicja&Maria Jewellery to modele klasyczne, które występują w różnych wersjach. Tych minimalistycznych, jak i bardziej szalonych - z błyskiem czy kolorem. Nie boimy się łączyć trendów i przecinać ze sobą kilku światów. Tego, w którym królowały perły, łańcuchy czy sygnety z tym, w którym delikatne dodatki były sensem stylizacji. 

Cieszymy się, że nasza wizja została obdarzona tak dużym zaufaniem. Bardzo cenimy sobie relację z klientem, która nie musi kończyć się na etapie zakupu. Naszym kluczem do sukcesu jest właśnie ten ludzki pierwiastek i jego znaczenie. Dlatego nasze produkty również go mają. Dbamy o najmniejsze detale, a wszystko po to, aby biżuteria przestała być jedynie rzeczą, a tworzyła historię. 

Poza biżuterią klasyczną, mamy w swoim asortymencie talizmany oraz kamienie szlachetne, które są świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Liczymy na to, że każdy, kto założy nasze projekty, poczuje się naprawdę wyjątkowo. Dzięki kolekcji talizmanów biżuteria może być wybrana pod nas i służyć nam również energią i przeznaczeniem. 

Każde zamówienie jest przez nas starannie pakowane, a z uwagi na to, że nasze produkty  są często formą niespodzianki dla bliskich Wam osób, zadbaliśmy także o opakowania prezentowe. Za dodatkową opłatą możemy przygotować biżuterię w taki sposób, aby była ona gotowa do wręczenia Waszym najbliższym. 

Bardzo cieszymy się, że jesteście z nami i odnaleźliście cząstkę siebie w naszych projektach. Jeśli mielibyśmy powiedzieć, jaki był główny cel Alicja&Maria Jewellery - było to trafianie w serca kobiet, które chcą wyrażać siebie poprzez to, co noszą na co dzień. Dzięki Wam nam się to udało i to Wy jesteście naszą motywacją do tworzenia nowych kolekcji i nierzadko wychodzenia poza schematy.


 

Alicja&Maria Jewellery jest legalnie działającą firmą, posiadającą nr NIP: 5423242517, REGON: 360720907.
Do każdego zakupu dołączamy paragon z kasy fiskalnej, a na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
Kupując w naszym sklepie macie Państwo 100% pewność, że otrzymany produkt jest oryginalny. Zaopatrujemy się tylko u najlepszych i sprawdzonych producentów.

Dane do wpłat:

Alicja Król-Romanowska
ulica Kawaleryjska 9/U3
15-324 Białystok

numer konta bankowego: 
54 8099 0004 0018 9977 3000 0010

SWIFT: POLUPLPR PL54 8099 0004 0018 9977 3000 0010 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium