ZWROT

Zwrot Twojego zamówienia

Jako konsument masz 14 dni na zwrot lub wymianę towaru na inny model, kolor lub rozmiar. Pamiętaj, że koszt zwrotu należy do Ciebie. 
Zgłoś swój zwrot na samym dole tej strony.

Procedura wymiany jest taka sama, jak procedura zwrotu:

1. Zwróć produkt Alicja&Maria,
2. Złóż następnie nowe zamówienie.

Prosimy o zwrot rzeczy nowych z metkami, bez śladów użytkowania. Do czasu doręczenia przesyłki do nas zwracana rzecz jest pod Twoją opieką. Zadbaj o odpowiednie opakowanie przesyłki, tak by nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. Prosimy o pakowanie przesyłek w kartonowe pudełeczko, w którym wysyłamy zamówienie.  Zmniejsza ono ryzyko uszkodzenia produktów znajdujących się wewnątrz.  Niestety sama koperta bąbelkowa  (a w niej produkt) nie spełnia tego zadania, ponieważ niejednokrotnie biżuteria przychodziła do nas uszkodzona. Kartonowe pudełka możemy wykorzystać ponownie - zatem dbajmy o środowisko.

Rekomendujemy wysyłkę kurierem InPost.
Jeśli nie wiesz, jak ją do nas odesłać to prosimy o 
maila na shop@alicjamaria.pl a wygenerujemy dla Ciebie list do wydrukowania i nadania przesyłki we
wskazanym paczkomacie. Wówczas z wartości zamówienia do zwrotu zostanie odjęta kwota 12 zł.

Zwrot za zakupioną rzecz otrzymasz do 14 dni od dnia otrzymania przez nas paczki.

Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest możliwy, jeśli:

-Towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony.
-Zwracane towary muszą być kompletne (nie mogą być pozbawione zawieszek, metek).

ADRES DO ZWROTU:

Alicja Maria Król
ulica Kawaleryjska 9/U3
15-324 Białystok


Podstawa prawna: Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta

Art. 27. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.|
Art. 38a. Przepisy dotyczące konsumenta zawarte w niniejszym rozdziale stosuje się do osoby fizycznej zawierającej umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Pamiętaj, że zgodnie z art. 38 ustawy dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827). Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.


Reklamacje:
Jeżeli chcesz zareklamować towar lub odesłać niewłaściwy towar,  skontaktuj się z nami: shop@alicjamaria.pl 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium